Штабелер Навантажувач Електро Погрузчик №677 Linde L12 1,2т 2.93м
№677
Linde L12
Виробник-Linde
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1200 кг
Висота підйому-2930мм
Висота штабелера-1910мм
Рік випуску 2008
АКБ-24V/160Ah
ДхШхВ 181х80х191см
Довжина лап-115/55см
Мотогодини 3698 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Шановні клієнти, у звязку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою які зазначені на нашому сайті та в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Linde |
| Страна производитель | Великобритания |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Грузоподъемность | 1600 кг |
| Высота подъема | 3260 мм |
| Собственный вес | 1300 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1940 мм |
| Высота | 2100 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 800 мм |
| Размеры вил | |
| Длина вил | 1150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 176 400 ₴










