Електричний Штабелер 863 LINDE L07ACAP 0,7 т 3,45 м без опорних вил
№863
LINDE L07AC.AP
Виробник-Linde
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-700 кг
Висота підйому-3450мм
Висота штабелера-2250мм
Рік випуску 2016
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 213.249х80х225см
Мотогодини 6642 м/г
Площадка для оператора
Довжина лап-115/35см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Шановні клієнти, у зв'язку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою які зазначені на нашому сайті та в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
LINDE L07AC.AP
Виробник-Linde
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-700 кг
Висота підйому-3450мм
Висота штабелера-2250мм
Рік випуску 2016
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 213.249х80х225см
Мотогодини 6642 м/г
Площадка для оператора
Довжина лап-115/35см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Шановні клієнти, у зв'язку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою які зазначені на нашому сайті та в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Линда |
| Состояние | Новое |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 700 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 3450 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1300 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2490 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2250 мм |
Информация для заказа
- Цена: 230 300 ₴










