Штабелер Електричний Навантажувач 753 Jungheinrich EJC 110 1000kg 3,2m
№753
Jungheinrich EjC 110
Виробник-Jungheinrich
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1000 кг
Висота підйома-3200мм
Висота штабелера-2060мм
Рік випуску 2007
АКБ-24V/160Ah
ДхШхВ 1790x800x2060 mm
Довжина лап-115/55см
Мотогодини 4117 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т/О в Європі, не потребує додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та після гарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.(по домовленості)
Гарантія 6міс.
Також в наявності багато інших варіантів електроштабелерів та електророкл.
У нас постійно на складі більше 40 одиниць електричних самохідних штабелерів, навантажувачів(погрузчиків) та електричних рокл. Асортимент яких завжди оновлюється.
Шановні клієнти, у зв'язку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою которие зазначеним на нашому сайті і в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jungheinrich |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Страна производитель | Германия |
| Грузоподъемность | 1000 кг |
| Высота подъема | 320 мм |
| Собственный вес | 850 кг |
| Положение оператора | Стоя |
| Тип штабелера | Электрический |
| Состояние | Б/У |
- Цена: 181 300 ₴










