Штабелер Електро Навантажувач Поводковий 936 Linde L16 1,6т 4,69м
№936
Linde L16
Виробник-Linde
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1600 кг
Висота підйому-4690мм
Рік випуску 2009
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 206х80х206 см
Вільний хід вил 155 см.
Довжина лап-115/55см
Напрацювання 4523 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т/О в Європі, не потребує додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та після гарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.(по домовленості)
Гарантія 6міс.
Також в наявності багато інших варіантів електроштабелерів та електророкл.
У нас постійно на складі більше 40 одиниць електричних самохідних штабелерів, навантажувачів(погрузчиків) та електричних рокл. Асортимент яких завжди оновлюється.
Шановні клієнти, у зв'язку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою которие зазначеним на нашому сайті і в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Линда |
| Состояние | Б/У |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1600 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4690 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1500 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2060 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2060 мм |
- Цена: 289 100 ₴











