Рокла електрична Електророкла Навантажувач №869 LINDE T20SF
№869
LINDE T20SF
Виробник-LINDE
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-2000 кг
Висота підйома-140мм
Висота рокли-1300мм
Ширина 770мм
Довжина 2010мм
Рік випуску 2017
АКБ - 24V/375Ah
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Продаж з ПДВ
Шановні клієнти, у зв'язку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою які зазначені на нашому сайті та в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
LINDE T20SF
Виробник-LINDE
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-2000 кг
Висота підйома-140мм
Висота рокли-1300мм
Ширина 770мм
Довжина 2010мм
Рік випуску 2017
АКБ - 24V/375Ah
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Продаж з ПДВ
Шановні клієнти, у зв'язку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою які зазначені на нашому сайті та в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Электротележки |
| Тип штабелера | Электрический |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 170 мм |
| Скорость движения с грузом | 8 км/ч |
| Скорость движения без груза | 5 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 2 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 3 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 10 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 10 град. |
| Суммарная мощность двигателей | 3 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 2000 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 850 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2010 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1400 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 1400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 132 300 ₴











