Навантажувач погрузчик кара 993 Komatsu 1.8 t 6.35m Нове зарядне
-
-
№993
Komatsu XE 18 3AC
Виробник-Komatsu
Тип приводу-електро
Рік випуску 2013
ДхШхВ 310х115х277 см
Вантажопідйомність-1800 кг
Висота підйому-6350мм
Будівельна висота-2770мм
АКБ-48V
Вільний хід 220 см
Мачта Triplex
В комплекті зарядний пристрій
Бічний зсув каретки
Довжина вил-120см
Напрацювання 3839 м/г
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Япония |
| Производитель | Komatsu |
| Состояние | Б/У |
| Грузоподъемность | 1.8 т |
| Тип по количеству опорных колес | Трехопорный |
| Двигатель | Электрический |
| Кабина | Без кабины |
| Максимальная высота подъема груза | 6350 мм |
| Мачта погрузчика | TFFL |
| Тип колес погрузчика | Цельнолитые |
| Высота рабочего коридора | 2770 мм |
| Время автономной работы | 6 час |
| Наработка | 3839 м/ч |
| Положение оператора | Сидя |
| Масса погрузчика | 3000 кг |
| Год выпуска | 2013 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3050 мм |
| Ширина | 1090 мм |
| Высота | 2070 мм |
- Цена: 622 300 ₴












