Штабелер электрический поводковый LOC EU60PF 0.6т 4.1м
№938
LOC EU60PF
Виробник-Manitou
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-600 кг
Висота підйома-4100мм
Висота штабелера-1950мм
Рік випуску 2006
New АКБ-24V/150Ah
ДхШхВ 272x950x1950 mm
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити Вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку можливе надання в користування підмінної техніки.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Manitou |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 600 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4100 мм |
| Скорость движения с грузом | 4.5 км/ч |
| Скорость движения без груза | 5 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 10 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 18 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 4 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 6 град. |
| Колесная база | 1200 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 2.5 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 3000 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 2000 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2700 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Высота | 1950 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 4500 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 150 мм |
| Длина вил | 2150 мм |
| Высота вил | 60 мм |
- Цена: 203 350 ₴









