Штабелер рокла навантажувач електричний 858 Linde L20AP 2т 4,55см
№958
Linde L20АР
Виробник-Linde
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-2000 кг
Висота підйому-4450мм
Рік випуску 2016
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 224.260х80х207 см
Довжина лап-115/55см
Вільний хід вил 156 см
Спец-підйом вил 2000 кг
Напрацювання 4216 м/г
Вага кратна 50 кг
Відкидна площадка для оператора
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити Вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку можливе надання в користування підмінної техніки.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4550 мм |
| Скорость движения с грузом | 5 км/ч |
| Скорость движения без груза | 8 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 3 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 5 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 10 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 10 град. |
| Колесная база | 155 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 5 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 2400 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1800 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2240 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2070 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 5200 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
| Высота вил | 30 мм |
- Цена: 367 500 ₴












