Рокла електрична самохідна Електро навантажувач 1000 Still EXU SF20 2t
№1000
Still EXU SF20
Виробник-Still
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-2000 kg
Висота підйому-150мм
Рік випуску 2018
АКБ-24V/250Ah
Габаритна висота 155см
Довжина лап-117/55см
ДхШхВ 190.230х75х155см
Напрацювання 1011 м/г
Відкидна площадка для оператора
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Шановні клієнти, у звязку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою які зазначені на нашому сайті та в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Still |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Электротележки |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 150 мм |
- Цена: 161 700 ₴












