Штабелер електричний повідковий навантажувач 961 LOC L0130 PP DA SP 1300kg 275 cm
№961
LOC L0130 PP DA SP
Виробник-Manitou
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1300 кг
Висота підйома-2750мм
Висота штабелера-2000мм
Рік випуску 2006
АКБ-24V/330Ah
ДхШхВ 2750x1100x2000 mm
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не потребує додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо у користування підмінною технікою (за домовленостями).
Гарантія 6міс.
В наявності в складі м. Червоноград
Також у наявності багато інших варіантів електроштабелерів та електророкл.
У нас постійно у складі більше 40 одиниць електричних самохідних штабелерів, навантажувачів (погрузчиків) та електричних рокл. Асортимент яких завжди оновлюється.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Manitou |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1300 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 2750 мм |
| Скорость движения с грузом | 4.5 км/ч |
| Скорость движения без груза | 5 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 10 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 18 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 4 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 6 град. |
| Колесная база | 1200 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 2.5 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 2450 мм |
| Собственный вес | 2000 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2800 мм |
| Ширина | 970 мм |
| Высота | 1910 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 3300 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 150 мм |
| Длина вил | 2150 мм |
| Высота вил | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Положение оператора | Поводковый |
Информация для заказа
- Цена: 205 800 ₴











