Навантажувач Електро Штабелер 1034 Toyota BT SPE 160 1.6t 5,35m
№1034
Toyota BT SPE 160 2011
Виробник-Toyota BT
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1600кг
Висота підйома-5350мм
Висота штабелера-2400мм
Довжина 2200 мм/2600 мм
Ширина 1170 мм
Батарея 24V /425 Ah
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід 170 см
Напрацювання 2136 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т/О в Європі, не потребує додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.(по домовленості)
Гарантія 6міс.
В наявності на складі м. Червоноград
Також в наявності багато інших варіантів електроштабелерів та електророкл.
У нас постійно на складі більше 40 одиниць електричних самохідних штабелерів,навантажувачів(погрузчиків) та електричних рокл.Асортимент яких завжди оновлюється.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Швеция |
| Производитель | Toyota |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1600 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 5350 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1600 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 1170 мм |
| Высота | 2400 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 6000 мм |
- Цена: 289 100 ₴












