Навантажувач Електро Штабелер 1033 Toyota BT SWE 120 1,2 t 3.66 cm
№1033
Toyota BT SWE 120 2016
Виробник-Toyota BT
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1200кг
Висота підйома-3660мм
Висота штабелера-1800мм
Довжина 2000 мм
Ширина 800 мм
Батарея 24V /260 Ah
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід 135 см
Напрацювання 3862 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Шановні клієнти, у зв’язку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою які зазначені на нашому сайті та в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Швеция |
| Производитель | Toyota |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1200 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 3660 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1200 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
- Цена: 289 100 ₴











