Навантажувач Електро Штабелер 1138 Toyota BT SPE 160 1,6t 3.76cm
№1138
Toyota BT SPE 160 2014
Виробник-Toyota BT
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1600кг
Висота підйома-3760мм
Висота штабелера-1830мм
Довжина 2200 мм/2500 мм
Ширина 770 мм
Батарея 24V /500 Ah
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід 115 см
Напрацювання 5684 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Швеция |
| Производитель | Toyota |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1600 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 3760 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1400 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Высота | 1830 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 4300 мм |
- Цена: 269 500 ₴












