Штабелер Електро Навантажувач електричний 1053 Linde L14 1,4т 3.23м 2019
№1053
Linde L14
Виробник-Linde
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1400 кг
Висота підйому-3230мм
Висота штабелера-2120мм
Рік випуску 2019
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 200х80х212см
Напрацювання 1851 м/г
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Продаж з ПДВ
Без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т/О в Європі, не потребує додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та після гарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.(по домовленості)
Гарантія 6міс.
Також в наявності багато інших варіантів електроштабелерів та електророкл.
У нас постійно на складі більше 40 одиниць електричних самохідних штабелерів, навантажувачів(погрузчиків) та електричних рокл. Асортимент яких завжди оновлюється.
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1400 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 3230 мм |
| Скорость движения с грузом | 5 км/ч |
| Скорость движения без груза | 8 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 16 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 25 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 10 град. |
| Колесная база | 1304 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 4.2 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 1654 мм |
| Собственный вес | 1250 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 180 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
| Высота вил | 71 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Положение оператора | Поводковый |
- Цена: 274 400 ₴










