Штабелер навантажувач електричний 1071 HYSTER S1.2 1200kg 430 cm
№1071
HYSTER S1.2 AC
Виробник-HYSTER
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1200 кг
Висота підйома-4300мм
Висота штабелера-1920мм
Рік випуску 2011
Мотогодини 314 м/г
АКБ-24V/250Ah
ДхШхВ 1950x800x1920 mm
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Hyster |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1200 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4300 мм |
| Скорость движения с грузом | 8 км/ч |
| Скорость движения без груза | 8 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 1.2 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 2.4 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 4 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 6 град. |
| Колесная база | 1544 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 2.7 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 2000 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1250 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1920 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1950 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 4700 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
- Цена: 230 300 ₴












