Штабелер электрический поводковый Jungheinrich EJC 214 1,4т 5,20м Li-ion
№1082
Jungheinrich ESC 214
Виробник-Jungheinrich
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1400 кг
Висота підйома-5370мм
Висота штабелера-2300мм
Рік випуску 2017
Мотогодини 8208 м/г
АКБ нова-24V/240Ah Li-ion
ДхШхВ 2130x820x2300 mm
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Шановні клієнти, у зв’язку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою які зазначені на нашому сайті та в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Jungheinrich |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1400 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 5370 мм |
| Скорость движения с грузом | 6 км/ч |
| Скорость движения без груза | 6 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 1.4 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 2.3 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 10 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 16 град. |
| Колесная база | 1409 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 4 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 2250 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1400 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2130 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Высота | 2300 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 6000 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Год выпуска | 2008 |
| Емкость батареи Ah | 345 |
- Цена: 387 100 ₴












