Б/У Штабелер електричний LINDE L 14AP 1,4т 5,3м 2017
№1106
Linde L14АР
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1400 кг
Висота підйому-5300мм
ДхШхВ 217.250x80x226см
Рік випуску 2017
АКБ-24V/375Ah
Вільний хід вил 177 см.
Довжина лап-115/55см
ВІдкидна площадка для оператора
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити Вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку можливе надання в користування підмінної техніки.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1400 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 5300 мм |
| Скорость движения с грузом | 8 км/ч |
| Скорость движения без груза | 8 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 2.4 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 4.2 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 6 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 8 град. |
| Колесная база | 1544 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 4 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 1450 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1450 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2170 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2260 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 5800 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
| Высота вил | 90 мм |
| Емкость батареи | |
| 375 | Ah |
- Цена: 377 300 ₴












