Штабелер електричний навантажувач 1048 HYSTER S1.6 1600kg 455 cm
№1048
HYSTER S1.6
Виробник-HYSTER
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1600 кг
Висота підйома-4550мм
Висота штабелера-2050мм
Рік випуску 2018
Мотогодини 1667 м/г
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 2050x800x2050 mm
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т/О в Європі, не потребує додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.(по домовленості)
Гарантія 6міс.
В наявності на складі м. Червоноград
Також в наявності багато інших варіантів електроштабелерів та електророкл.
У нас постійно на складі більше 40 одиниць електричних самохідних штабелерів,навантажувачів(погрузчиків) та електричних рокл.Асортимент яких завжди оновлюється.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Hyster |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1600 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4550 мм |
| Скорость движения с грузом | 8 км/ч |
| Скорость движения без груза | 8 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 1.2 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 2.4 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 4 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 6 град. |
| Колесная база | 1544 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 2.7 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 2200 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1450 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 840 мм |
| Высота | 2230 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
| Емкость батареи | |
| 375 | Ah |
- Цена: 274 400 ₴











