Під замовлення навантажувач кара Linde Е16 1.6t 5.62m 2017 мачта TRIPLEX 4300 mg
- Под заказ
- Код: 11
Отправка с 16 июня 2026759 500 ₴
- +380 (73) 776-50-60 Тарас (Відділ продажу спецтехніки)
- +380 (95) 776-50-60 Богдан(Відділ продажу запчастин)
Під замовлення
Linde E16
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1600 кг
Висота підйома-5470мм 5620мм
Мачта Triplex
Вільний хід вил
Рік виготовлення 2017
АКБ-48 V
Довжина лап-140см
Бокове зміщення каретки
Напрацювання 4300 м/г 5000 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Грузоподъемность | 1.6 т |
| Тип по количеству опорных колес | Трехопорный |
| Кабина | Без кабины |
| Максимальная высота подъема груза | 5620 мм |
| Мачта погрузчика | TFFL |
| Высота рабочего коридора | 2200 мм |
| Электроусилитель руля | Да |
| Наработка | 3113 м/ч |
| Положение оператора | Сидя |
| Год выпуска | 2017 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3300 мм |
| Ширина | 1180 мм |
| Высота | 2180 мм |
- Цена: 759 500 ₴












