Штабелер Електро Навантажувач Cesab BT Toyota В315 1,5t 4.4m
№1132
Навантажувач Cesab B315 2013
Вантажопідйомність 1500 кг
Висота підйому 4400 мм
Вільний хід 1420мм
Тріплекс щогла
АКБ 48V/500Аh
Бокове зміщення каретки, зсув-розсув вил, чотирьох секційна гідравліка
ДхШхВ 3070х1060х2030 мм
Напрацювання насос 4759 м/г, пересування 2361 м/г
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити Вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку можливе надання в користування підмінної техніки.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | BT |
| Состояние | Б/У |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Год выпуска | 2013 |
| Положение оператора | Сидя |
| Двигатель | Электрический |
| Мачта погрузчика | TFFL |
| Кабина | Без кабины |
| Масса погрузчика | 3500 кг |
| Колесная база | 1544 мм |
| Время автономной работы | 8 час |
| Гидроусилитель руля | Да |
| Уровень шума | 0.2 дБ |
| Скорость подъёма с грузом | 30 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 45 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 19 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 25 град. |
| Высота сиденья | 90 мм |
| Максимальная скорость передвижения | 12.5 км/ч |
| Скорость опускания без груза | 54 см/с |
| Скорость опускания с грузом | 60 см/с |
| Тип по количеству опорных колес | Трехопорный |
| Минимальный клиренс | 90 мм |
| Угол наклона мачты вперед | 5 град. |
| Угол наклона мачты назад | 3 град. |
| Электроусилитель руля | Да |
| Тип колес погрузчика | Цельнолитые |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 2030 мм |
| Ширина | 1060 мм |
| Длина | 3030 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Напряжение батареи | 80 В |
| Мощность электродвигателя движения | 4.2 кВт |
| Размеры вил | |
| Высота вил | 35 мм |
| Ширина вил | 80 мм |
| Навесное оборудование | |
| Устройство бокового смещения вил (сайд-шифт) | Да |
| Вращающийся вилочный захват | Нет |
| Позиционер вил | Нет |
| Захват для бочек и рулонов | Нет |
| Штырь | Нет |
| Захват с выталкивателем | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Погрузчик |
| Вес батареи | 1400 |
| Минимальный радиус поворота | 1454 |
| Вантажопідйомність | 1.5 |
| Максимальная высота подъема груза | 4400 |
| Высота рабочего коридора | 2030 |
| Длина вил | 800 |
| Мощность электродвигателя подъёма | 7.6 |
- Цена: 588 000 ₴










