Штабелер електричний навантажувач 1180 Linde L16 1,6т 2,40м
№1180
Linde L16
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1600 кг
Висота підйому-2400мм
Висота штабелера-1660мм
Рік випуску 2009
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 203х81х166см
Довжина лап-115/55см
Мотогодини 1544 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити Вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку можливе надання в користування підмінної техніки.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Великобритания |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Грузоподъемность | 1600 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 2400 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2030 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1910 мм |
| Размеры вил | |
| Длина вил | 550 мм |
- Цена: 176 400 ₴








