Штабелер електро 1225* Jungheinrich ERС 214 1400kg 2,9m батарея Li-ion
№1225
Jungheinrich ERС 214
Виробник-Jungheinrich
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1400kg
Висота підйома-2900мм
Висота штабелера-1900мм
Рік випуску 2019
Місце для оператора
АКБ-24V/240Ah Li-ion
ДхШхВ 205/247x80x190 см
Довжина лап-115/55см
Мотогодини 2935 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Jungheinrich |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1400 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 2900 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1000 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2050 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 1900 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 3400 мм |
- Цена: 259 700 ₴











