Штабелер електричний кара 1216* Linde L12І 1,2 т 2,02 м 2020р
№ 1216
Linde L12І
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1200 кг
Висота підйому-2020мм
Висота штабелера-1490мм
Рік випуску 2020
АКБ-24V/225Ah
ДхШхВ 193х80х149см
Мотогодини 321 м/г
Спец-підйом нижніх вил
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
Linde L12І
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1200 кг
Висота підйому-2020мм
Висота штабелера-1490мм
Рік випуску 2020
АКБ-24V/225Ah
ДхШхВ 193х80х149см
Мотогодини 321 м/г
Спец-підйом нижніх вил
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1200 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 2020 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1000 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1930 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1490 мм |
Информация для заказа
- Цена: 254 800 ₴











