Штабелер Навантажувач Електро 1195* Linde L16 1,6т 424 см
№1195
Linde L16
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1600 кг
Висота підйому-4240мм
Рік випуску 2011
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 205х80х191 см
Довжина лап-115/55см
Спец-підйом нижніх вил
Вільний хід вил 1400 мм
Напрацювання 3859 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити Вас у нас на складі в м. Червоноград для огляду нашої техніки.
Готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку(по домовленості).
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1600 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4250 мм |
| Скорость движения с грузом | 6 км/ч |
| Скорость движения без груза | 6 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 14 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 22 см/с |
| Преодолеваемый уклон без груза | 14 град. |
| Колесная база | 1304 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 4.2 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 1527 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1200 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1980 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1900 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 180 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
| Высота вил | 71 мм |
- Цена: 264 600 ₴











