Штабелер Електро Навантажувач 1224* Toyota BT SWE 140 L 1,4t 405cm
№1224
Toyota BT SWE 140L 2019
Виробник-Toyota BT
Тип привода-eлектро
Вантажопідйомність-1400кг
Висота підйома-4050мм
Висота штабелера-1980мм
Довжина 2050 мм/2470 мм
Ширина 730 мм
Батарея 24V /260 Ah
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід 144 см
Спец-підйом нижніх вил 2000 кг
Напрацювання 1254 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити Вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку можливе надання в користування підмінної техніки.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Япония |
| Производитель | Toyota |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1400 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4050 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1980 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 4550 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
| Высота вил | 30 мм |
- Цена: 343 000 ₴












