Рокла електрична Електророкла Тележка №1223 LINDE T30 3000 кг
№1223
LINDE T30
Виробник-LINDE
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-3000 кг
Висота підйома-170мм
Висота рокли-1450мм
Ширина 800мм
Довжина 1820мм
Рік випуску 2019
АКБ-24V/250Ah
Напрацювання 1470 м/г
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Линда |
| Состояние | Б/У |
| Грузоподъемность | 2 кг |
| Максимальная высота подъема груза | 170 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры тележки | |
| Ширина | 800 мм |
| Длина | 1860 мм |
| Высота | 1450 мм |
| Основные | |
| Время автономной работы | 7 година |
| Гидроусилитель руля | Да |
| Положение оператора | Стоя |
| Тип по количеству опорных колес | Четырехопорный |
| Масса погрузчика | 800 кг |
| Год выпуска | 2016 |
| Пользовательские характеристики | |
| Наработка | 2400 м/год |
- Цена: 161 700 ₴








