Навантажувач кара штабелер 1264 YALE ERP20VF LWB E2130 2.0t 4,78m
№1264
Електронавантажувач
YALE ERP20VF LWB E2130
Виробник-Yale
Тип приводу-електро
Рік випуску 2018
ДхШхВ 330х112х211 см
Вантажопідйомність-2000 кг
Висота підйому-4780мм
Будівельна висота-2110мм
АКБ-48V /750Ah
Напрацювання 3822 м/г
Чотирьох секційна гідравліка
В комплекті зарядний пристрій
Бічний зсув каретки
Довжина вил-120см
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | YALE |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4780 мм |
| Скорость движения с грузом | 8 км/ч |
| Скорость движения без груза | 8 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 1.2 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 2.4 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 4 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 6 град. |
| Колесная база | 1544 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 4.7 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 3000 мм |
| Положение оператора | Сидя |
| Собственный вес | 3500 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3300 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Высота | 2110 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 5400 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 350 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
- Цена: 583 100 ₴












