Штабелер електричний навантажувач 1326* Linde D10АР 1,2-2т 240 см 2020
№1326
Linde D10АР
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1200 кг
Висота підйому-2010мм
Рік випуску 2020
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 230/266х72х166 см
Довжина лап-115/55см
Спец-підйом нижніх вил 2000 кг
Напрацювання 1187 м/г
Відкидна площадка для оператора
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити Вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку можливе надання в користування підмінної техніки.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Линда |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1400 кг |
| Высота подъема | 2420 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1200 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1670 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 2900 мм |
- Цена: 230 300 ₴












