Штабелер електричний Навантажувач 1316* Linde L14 1,4т 424см
№1316
Linde L14
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1400 кг
Висота підйому-4240мм
Рік випуску 2011
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 204х80х193 см
Довжина лап-115/55см
Вільний хід вил 139см
Спец-підйом нижніх вил
Напрацювання 3230 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Линда |
| Состояние | Б/У |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1400 кг |
| Высота подъема | 4240 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1200 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2060 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2070 мм |
- Цена: 279 300 ₴









