Штабелер Навантажувач Електро 1312* Linde L14АР 1,4т 350 см 2022
№1312
Linde L14АР
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1400 кг
Висота підйому-3500мм
Рік випуску 2022
АКБ-24V/250Ah
ДхШхВ 210/244х80х166 см
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід вил 1130 мм
Напрацювання 1124 м/г
Спец- підйом нижніх вил
Відкидна площадка для оператора
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити Вас у нас на складі в м. Червоноград для огляду нашої техніки.
Готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку(по домовленості).
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Linde |
| Стан | Вживані |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 1400 кг |
| Центр ваги | 600 мм |
| Висота підйому | 3500 мм |
| Швидкість руху з вантажем | 8 км/год |
| Швидкість руху без вантажу | 8 км/год |
| Швидкість підйому з вантажем | 2.4 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 4.2 см/с |
| Подоланний ухил з вантажем | 6 град. |
| Подоланний ухил без вантажу | 8 град. |
| Колісна база | 1544 мм |
| Сумарна потужність двигунів | 4 кВт |
| Мінімальний радіус повороту | 2300 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 1450 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2120 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 1660 мм |
| Висота в піднятому стані | 4000 мм |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Висота вил | 90 мм |
| Ємність батареї | |
| 375 | Ah |
- Ціна: 343 000 ₴












