Навантажувач Електро Погрузчик 1377* Toyota BT SWE 145 L 1,4t 409cm li-ion 2019
№1377
Toyota BT SWE 145L 2019
Виробник-Toyota BT
Тип привода-eлектро
Вантажопідйомність-1400кг
Висота підйома-4090мм
Висота штабелера-1940мм
Довжина 202 мм
Ширина 790 мм
Батарея 24V /210 Ah Li-ion
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід 132 см
Спец-підйом нижніх вил 2000 кг
Напрацювання 1319 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Toyota BT SWE 145L 2019
Виробник-Toyota BT
Тип привода-eлектро
Вантажопідйомність-1400кг
Висота підйома-4090мм
Висота штабелера-1940мм
Довжина 202 мм
Ширина 790 мм
Батарея 24V /210 Ah Li-ion
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід 132 см
Спец-підйом нижніх вил 2000 кг
Напрацювання 1319 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Япония |
| Производитель | Toyota |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4090 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2020 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Высота | 1940 мм |
| Размеры вил | |
| Длина вил | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 343 000 ₴












