Штабелер рокла навантажувач електричний 1397* Linde L20АР 2т 446см
№1397
Linde L20АР
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-2000 кг
Висота підйому-4460мм
Рік випуску 2016
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 224/260х80х206 см
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід вил 1480 мм
Напрацювання 3514м/г
Спец- підйом нижніх вил
Відкидна площадка для оператора
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше:
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4460 мм |
| Скорость движения с грузом | 5 км/ч |
| Скорость движения без груза | 8 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 3 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 5 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 10 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 10 град. |
| Колесная база | 155 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 5 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 2400 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1800 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2240 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2060 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 4960 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 1300 мм |
| Высота вил | 30 мм |
- Цена: 372 400 ₴












