Штабелер Електро Навантажувач Поводковий 1398* Linde L16АР 1,6т 470см
№1398
Linde L16АР
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1600 кг
Висота підйому-4700мм
Рік випуску 2016
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 213/252х80х206 см
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід вил 1550 мм
Напрацювання 5324м/г
Спец- підйом нижніх вил
Відкидна площадка для оператора
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Линда |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1600 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 4700 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 1600 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2130 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2060 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 5300 мм |
- Цена: 352 800 ₴












