Электротележка LINDE L T 20 R вантажопідйомність 2000 кг
№852
LINDE T20R
Виробник-LINDE
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-2000 кг
Висота підйома-150мм
Висота рокли-1480мм
Ширина 940мм
Довжина 1960мм
Напрацювання- 3683м/г
Рік випуску 2017
New АКБ -24V/200Ah
Довжина лап-115/55см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
НА ВСЮ ТЕХНІКУ НАДАЄТЬСЯ ГАРАНТІЯ.
Шановний клієнте , якщо Ви не знайшли підходящу Вам техніку в данному розділі , просимо Вас оставити замовлення з описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальну комерційну пропозицію!!!Або просто зателефонуйте нам!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Электротележки |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 2000 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 150 мм |
| Скорость движения с грузом | 4 км/ч |
| Скорость движения без груза | 6 км/ч |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 10 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 10 град. |
| Положение оператора | Сидя |
| Собственный вес | 800 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1960 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Высота | 1480 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 1540 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
| Высота вил | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 142 100 ₴










