Штабелер електричний LINDE L14 1,4т 3.82м
№953
Linde L14
Виробник-Linde
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1400 кг
Висота підйому-3820мм
Висота штабелера-2370мм
Рік випуску 2005
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 203х80х237см
Довжина лап-115/55см
Мотогодини 1485 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Шановний клієнте , якщо Ви не знайшли підходящу Вам техніку в данному розділі , просимо Вас оставити замовлення з описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальну комерційну пропозицію!!!Або просто зателефонуйте нам!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1400 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 3820 мм |
Информация для заказа
- Цена: 220 500 ₴











