Штабелер Електро Навантажувач 974 Linde L16 1,6 т 2,92м
№974
Linde L16
Виробник-Linde
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1600 кг
Висота підйому-2920мм
Висота штабелера-1900мм
Рік випуску 2003
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 206х80х190см
Довжина лап-115/55см
Мотогодини 4070 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Раді бачити Вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку можливе надання в користування підмінної техніки.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Linde |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1600 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 2920 мм |
| Скорость движения с грузом | 6 км/ч |
| Скорость движения без груза | 6 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 1.4 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 2.7 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 6 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 6 град. |
| Колесная база | 1544 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 4.5 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 2100 мм |
| Собственный вес | 1400 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2100 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2350 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 1180 мм |
| Емкость батареи | |
| 375 | Ah |
| Год выпуска батареи | |
| 2013 | г |
| Пользовательские характеристики | |
| Положение оператора | Поводковый |
Информация для заказа
- Цена: 210 700 ₴












