Штабелер Навантажувач електро 1021 Toyota BT SSE 135 1,35 t 5.35 cm
№1021
Toyota BT SSE 135 2011
Виробник-Toyota BT
Тип привода-электро
Вантажопідйомність-1350кг
Висота підйома-5350мм
Висота штабелера-2360мм
Довжина 2100 мм
Ширина 800 мм
Батарея 24V /300 Ah
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід 180 см
Напрацювання 1440 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Шановні клієнти, у зв’язку з активізацією в мережі інтернет шахраїв які посилаються на нашу компанію в якості партнерів хочемо вам повідомити, що контакт з нами тільки по телефону, поштою які зазначені на нашому сайті та в наших оголошеннях.
Зі свого боку ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше: https: //eurocar-logistics.com,ua/
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Япония |
| Производитель | Toyota |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Электрический |
| Грузоподъемность | 1350 кг |
| Центр тяжести | 600 мм |
| Высота подъема | 5350 мм |
| Скорость движения с грузом | 8 км/ч |
| Скорость движения без груза | 8 км/ч |
| Скорость подъёма с грузом | 2.4 см/с |
| Скорость подъёма без груза | 3 см/с |
| Преодолеваемый уклон с грузом | 4 град. |
| Преодолеваемый уклон без груза | 6 град. |
| Колесная база | 1544 мм |
| Суммарная мощность двигателей | 4.7 кВт |
| Минимальный радиус поворота | 2670 мм |
| Положение оператора | Стоя |
| Собственный вес | 2100 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2100 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 2360 мм |
| Высота в поднятом состоянии | 6000 мм |
| Размеры вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Длина вил | 1150 мм |
| Высота вил | 35 мм |
- Цена: 289 100 ₴












