Штабелер Електро Навантажувач №1317 Jungheinrich EJC 112 289 см АКБ Li-ion
№1317
Jungheinrich EJC 112
Виробник-Jungheinrich
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-1200 кг
Висота підйома-2490мм
Висота штабелера-1700мм
Рік випуску 2017
АКБ-24V/110Ah L-ion
ДхШхВ 1820x800x1700 mm
Довжина лап-115/55см
Вільний хід вил 122 см
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити Вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку можливе надання в користування підмінної техніки.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Jungheinrich |
| Стан | Вживані |
| Вантажопідйомність | 1.2 т |
| Положення оператора | Стоячи |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Висота підйому | 2100 мм |
| Власна вага | 1000 кг |
| Центр ваги | 600 мм |
| Тип штабелера | Електричний |
| Тип | Штабелер |
- Ціна: 245 000 ₴












