Навантажувач Електро Погрузчик 1377* Toyota BT SWE 145 L 1,4t 409cm li-ion 2019
№1377
Toyota BT SWE 145L 2019
Виробник-Toyota BT
Тип привода-eлектро
Вантажопідйомність-1400кг
Висота підйома-4090мм
Висота штабелера-1940мм
Довжина 202 мм
Ширина 790 мм
Батарея 24V /210 Ah Li-ion
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід 132 см
Спец-підйом нижніх вил 2000 кг
Напрацювання 1319 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Toyota BT SWE 145L 2019
Виробник-Toyota BT
Тип привода-eлектро
Вантажопідйомність-1400кг
Висота підйома-4090мм
Висота штабелера-1940мм
Довжина 202 мм
Ширина 790 мм
Батарея 24V /210 Ah Li-ion
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід 132 см
Спец-підйом нижніх вил 2000 кг
Напрацювання 1319 м/г
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Виробник | Toyota |
| Стан | Вживані |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Центр ваги | 600 мм |
| Висота підйому | 4090 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2020 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Висота | 1940 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 343 000 ₴












