Штабелер рокла навантажувач електричний 1397* Linde L20АР 2т 446см
№1397
Linde L20АР
Виробник-Linde
Тип привода-електро
Вантажопідйомність-2000 кг
Висота підйому-4460мм
Рік випуску 2016
АКБ-24V/375Ah
ДхШхВ 224/260х80х206 см
Довжина лап-115/55см
ВІльний хід вил 1480 мм
Напрацювання 3514м/г
Спец- підйом нижніх вил
Відкидна площадка для оператора
В комплекті зарядний пристрій
Стан-відмінний
Ми завжди готові надати додаткові фото і відео техніки, а також можемо провести відео презентацію техніки в режимі реального часу (онлайн).
Завжди раді бачити вас у нас на складі в м Червоноград для огляду нашої техніки.
Привезений з Європи, без експлуатації в Україні. Пройдений повний Т / О в Європі, не вимагає додаткових вкладень, готовий до експлуатації.
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. На час гарантійного випадку надаємо в користування підмінну техніку.
У нас завжди в наявності на складі більше 40 одиниць електричних штабелерів, навантажувачів (навантажувачів) і електричних рокл. Асортимент яких постійно оновлюється.
Доставка в усі регіони України.
Детальніше:
Шановний клієнт, якщо Ви не знайшли потрібну Вам техніку в даному розділі, просимо Вас залишити замовлення c описом всіх необхідних параметрів і наш менеджер відправить Вам індивідуальне комерційна пропозиція !!! Або просто передзвоніть нам!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Linde |
| Стан | Вживані |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Електричний |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Центр ваги | 600 мм |
| Висота підйому | 4460 мм |
| Швидкість руху з вантажем | 5 км/год |
| Швидкість руху без вантажу | 8 км/год |
| Швидкість підйому з вантажем | 3 см/с |
| Швидкість підйому без вантажу | 5 см/с |
| Подоланний ухил з вантажем | 10 град. |
| Подоланний ухил без вантажу | 10 град. |
| Колісна база | 155 мм |
| Сумарна потужність двигунів | 5 кВт |
| Мінімальний радіус повороту | 2400 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 1800 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2240 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 2060 мм |
| Висота в піднятому стані | 4960 мм |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 550 мм |
| Довжина вил | 1300 мм |
| Висота вил | 30 мм |
- Ціна: 372 400 ₴












